VŠB-TU Ostrava Fakulta strojní Katedra robotiky

Detaily autorizovaného software

← Zpět na přehled aplikovaných výstupů

Aplikace pro komunikaci s laserovým scannerem SICK LMS200

Autoři: Jiří Marek, Tomáš Kot
Rok vzniku: 2012
Licence: vyžadována
Licenční poplatek: zdarma
Spustitelný soubor: zip Aplikace pro komunikaci s laserovým scannerem SICK LMS200
Stručná charakteristika programu

Software slouží ke komunikaci s laserovým bezpečnostním scannerem SICK LMS200 a k vykreslování snímaného prostoru. Uživatel si může zvolit z pěti režimů vykreslování, přičemž se mění rozsah a rozlišení ve stupních. Skenování se dá provádět jednotlivě nebo kontinuálně. K dispozici je přepočet vzdáleností snímaných objektů.

Potřebné periférie: Laserový bezpečnostní scanner SICK LMS200.

Licenční podmínky

Licenční podmínky platí pro všechny softwarové produkty dostupné na stránkách Katedry robotiky, pokud není u kontrétního software vysloveně uvedeno jinak.

Softwarové produkty je možno využívat pro osobní potřebu, komerční využití je zakázáno. Majitel autorských práv (Katedra robotiky) musí být zájemcem o užívání softwarového produktu předem uvědoměn. Heslo pro rozbalení zip archivu se spustitelným kódem programu (pokud je u daného ASW vyžadováno) je možno získat na požádání u autora ASW. Licenční poplatek není vyžadován.

Uživatel softwarového produktu se zavazuje, že nebude tento produkt dále žádnou formou šířit (v celém rozsahu ani jeho částí) a nebude jej žádným způsobem upravovat ani zasahovat do jeho kódu.