VŠB-TU Ostrava Fakulta strojní Katedra robotiky

Detaily publikace

Název článku: Modulárne metamorfné robotické systémy a popis ich kinematiky (2)
Druh publikace: Článek v domácím časopise
Časopis: Jemná mechanika a optika
Autoři:

Bobovský Zdenko

Trebuňa F.

Rok vydání: 2012
Databáze:
DOI:  
Scopus EID:  
WOS a.n.:  

Bibliografická citace:

Bobovský, Z., Trebuňa, F. Modulárne metamorfné robotické systémy a popis ich kinematiky (2). Jemná mechanika a optika. 2012, vol. 57, no. 4, p. 99-100. ISSN 0447-6441.